Корзина товаров
  • Всего:
  • 0 шт.
  • 0 грн.
Корзина товаров
  • Всего:
Вернуться к списку статей

8 типових помилок з нижньою білизною

8 типових помилок з нижньою білизною
Навіть якщо ви дуже любите красиву білизну, її неправильний підбір здатний зіпсувати вам настрій на цілий день. Ось основні помилки.

Занадто маленький розмір

Більшість жінок схильні купувати білизну на розмір меншу, ніж потрібно. Не потрібно себе лестити, тому що ви потрапите в набагато гіршу пастку: білизна врізається в тіло і робить з вашої нормальної фігури - фігуру з валиками на боках. Тоді як правильно підібраний розмір буде виглядати на вас органічно, незалежно від того, наскільки ви худі або повненькі.

Неправильний фасон


Наприклад, сукня з цупкої тканини і стрінги з вузьким поясом, який проступає крізь тканину. У цьому випадку були б доречніше труси-шорти з невираженим поясом. Завжди дивіться, як поєднується ваше плаття з вашою білизною. Не соромтеся експериментувати. До речі, чи знаєте ви, що під джинси найзручніше надягати бавовняні панталончики? Стегна не труться об щільні шви, і ви насолоджуєтеся свободою руху. Зрозуміло, самі панталони повинні бути без швів між стегнами.

 Щільні шви

Білизна з плоскими швами або безшовна часто сильно дорожча від звичайної. Але вона незрівнянно більш виграшно виглядає під одягом.
плоские швы на трусах

Носіння сітчастої білизни

Може скластися враження, що в спеку краще носити сітчасту білизну, так як вона «дихає». Це омана. Всі сітчасті матеріали синтетичні, і ви будете потіти в них ще сильніше. Зверніть увагу на натуральні волокна, особливо на бавовну або бамбук. Тканини з цих матеріалів ефективно відводять вологу від тіла.

Надягати білу білизну з білим одягом

Здавалося б, це очевидне рішення? Ні. Біла білизна контрастує з кольором вашої шкіри. Тому вам потрібно під світле плаття білизну тілесних відтінків, на худий кінець, світло-сіру.
Носити світлу білизну з темним одягом
белая одежда
Ні, не білу, це очевидно безглуздо. Але світлу чи тілесну можна? Не варто, і ось чому. Світла білизна під темним одягом має неприємну властивість просвічувати, коли вас фотографують зі спалахом, або просто під яскравим штучним освітленням. Запам'ятати просто: до світлого одягу світла білизна, до темного - темна.
Прати білизну в машинці

Прання в машинці призводить до того, що білизна втрачає свою еластичність. Періть руками, або, якщо вам цього робити не хочеться - тільки на холодному циклі прання і тільки в білизняному мішку.

 
Наверх
Избранное (1)