Корзина товаров
  • Всего:
  • 0 шт.
  • 0 грн.
Корзина товаров
  • Всего:
Вернуться к списку статей

Як правильно вибрати дитячу піжаму

Як правильно вибрати дитячу піжаму
Як правильно вибрати дитячу піжаму

Вирішуючи, як вибрати піжаму для дитини, обов'язково враховуйте, що дитячий організм функціонує за власними «недорослим» правилам, тому вибирати речі малюкові за тими ж принципами, за якими ви б підбирали одяг для сну собі, не можна.

Механізм теплообміну дитини закінчує формуватися досить пізно: діти швидко замерзають і легко перегріваються. Крім цього, нервова система дитини тільки розвивається, тому йому буває важко заспокоїтися перед сном.Як вибрати піжаму дитині, враховуючи всі ці нюанси? Поговоримо про це докладніше.

Вибираємо дитячу піжаму за складом тканини і крою

Як вже було сказано, дітям складніше, ніж дорослим переносити як спеку, так і холод, тому кожному малюку потрібно мати як мінімум два комплекти одягу для сну.

Оптимальним варіантом для літньої піжами будуть шортики і майка або футболка з короткими рукавами. Тканину найкраще вибрати натуральну не менше ніж на 80 відсотків. Як матеріал відмінно підійде бавовна: він зносостійкий, гіпоалергенний і приємно охолоджує тіло в спеку.

Потрібна зимова піжама? Краще вибрати комплект з штанців і футболки з довгими рукавами або сорочки. Як матеріал відмінно підійде фланель або щільний теплий трикотаж. Обидві ці тканини виготовляються з бавовни. Крім того, радимо звернути увагу на бамбук. Тканини з нього - м'які, шовковисті і довговічні.

Для будь-якого випадку, яку б ви не вибирали піжаму, обов'язково зверніть увагу на якість лекал і обробки швів (вони повинні бути м'якими і акуратними) 

Вибираємо забарвлення піжами для дитини

Нестачі в піжамах на полицях магазинів сьогодні немає. Але врахуйте, що не всі виробники сумлінно підходять до розробки дизайну своєї продукції. Так, сьогодні представлена ??величезна кількість піжам «костюмів супергероїв».
Укласти малюка спати в такому одязі суперскладно: малюки легко захоплюються. Вашого малюка буде дуже важко переконати, що ви одягли його бетменом не для здійснення подвигів, а щоб відправити в ліжечко.
Приблизно той же ефект може викликати піжама з яскравими картинками: дитина захоче показати її сестрі, братові, друзям, бабусі, але просто лягти спати в ній - це нудно.
Світла однотонна або з неяскравими картинками - кращий варіант. Цей пункт особливо важливий для малюків, які з тих чи інших причин страждають порушеннями сну.

Вибираємо дитячу піжаму за розміром

Визначитися з тим, якого розміру піжама потрібна вашій дитині, досить просто. Розмірні сітки різних країн найчастіше прив'язані до двох параметрах: зросту і обсягу грудей.

І ще кілька порад:
- Розмір краще купувати точно за мірками: в занадто великій піжамі спати незручно.
- Купувати піжаму на виріст не має сенсу. Одяг для сну, як і нижню білизну, перуть часто і вона може зноситися раніше, ніж дитина з неї виросте.
Теги: піжама
Наверх
Избранное (1)