Корзина товаров
  • Всего:
  • 0 шт.
  • 0 грн.
Корзина товаров
  • Всего:
Вернуться к списку статей

Як вибрати зручну піжаму для дівчинки

Як вибрати зручну піжаму для дівчинки
Як вибрати зручну піжаму для дівчинки

В даний час хоча б одна піжама повинна бути присутньою в гардеробі практично кожної людини. Нічна білизна забезпечує максимальний комфорт під час сну. Це особливо актуально для маленьких дітей. Саме з цієї причини батьки повинні поставитися до вибору піжами для дівчаток з усією серйозністю.

Ідеальна недорога піжама для дівчаток - яка ж вона

Деякі сучасні батьки дивляться виключно на зовнішній вигляд виробу і його вартість, проте це в корені не вірний підхід.
Вибираючи піжаму для дівчинки необхідно, перш за все, звернути увагу на якість використовуваних матеріалів і розмір.
Не секрет, що уві сні маленькі діти сплять в химерних позах, розкидаючи ноги і руки.
Піжама не повинна бути занадто тісною - одяг занадто маленького розміру буде натирати ніжну шкіру дитини і доставляти дискомфорт. Фахівці рекомендують купувати піжаму для сну на один розмір більше.
Так вона не буде доставляти дискомфорт і сковувати рухи. 


Матеріал для піжами

Піжама для дівчинки повинна бути виготовлена з високоякісних матеріалів. Фахівці рекомендують віддавати перевагу виключно натуральним тканинам (бавовна, фланель, сатин та інші). Пам'ятайте про те, що піжама знаходиться в постійному контакті зі шкірою дитини, і синтетичні матеріали можуть викликати алергічну реакцію. Крім того, синтетика дуже погано пропускає повітря, що може стати причиною підвищеного потовиділення у дитини. Таким чином, піжама, пошита зі неякісних матеріалів, може спровокувати не тільки безсоння, а й дерматит.

Що робити перед покупкою піжами

Перед покупкою піжами для дівчинки в обов'язковому порядку оцініть фурнітуру. Придивіться до якості ґудзиків, застібок, кнопок і всього того, що може подряпати дитину. Всі дрібні деталі повинні бути надійно закріплені, щоб при всьому бажанні дитина не змогла відірвати їх від піжами і відправити до себе в рот. Забарвлення є не менш важливим критерієм вибору піжами для дівчинки, ніж всі інші. Краще купувати одяг в спокійних тонах, які подобаються дитині. Також можна віддати перевагу піжамі, на якій зображені улюблені мультиплікаційні персонажі малятка.
 
Теги: піжама
Наверх
Избранное (1)